Co je Energy Infra Ray Capsula 360 verze 2014?
Až 10x účinnější než kosmická loď!!!

 

Nejmodernější přístroj na trhu, který ošetřuje všechny partie těla najednou. Je především určen k rozpouštění tuků, ošetření celulitidy, lymfodrenáži, formování postavy, omlazení a zpevnění pokožky, svalové gymnastice, prohřívání kloubů a svalů, ionodynamice a odpočinku.

Ošetření trvá 25-45 min a opakovat se může po 72 hodinách.

Toto ošetření využívají ženy zaneprázdněny, pracovně vytížené, po těhotenství, ale i ty, které pravidelně cvičí a nedaří se jim shodit na určitých problémových částech těla. Ošetření je samozřejmě vhodné i pro muže.

muz v EIRC 360
   
zena v EIRC 360

Jak to probíhá?

V přístroji ležíte na zádech na ručníku nazí nebo v plavkách. Hlavaje venku. Příjemné teplo a vlhko uvnitř přístroje zapříčiní prokrvení a cirkulaci, díky které se odvádí toxiny z těla. Přístroj pomáhá při artritidě a revmatizmu, ulevuje od bolestí zad a zmenšuje záněty. Léčí svalová a nervová onemocnění, má pozitivní účinek na játra. Terapie barevným světlem pomáhá odstraňovat drobné nedokonalosti pleti. Působením záporných iontů se zlepšuje struktura pleti a zvyšuje se její elasticita, čímž se zmírňují příznaky stárnutí. Antibakteriální systém čistí hluboké kapilární póry a brání usazování těžkých kovů v těle, zvyšuje množství  energie a zrychluje metabolizmus. Posiluje využívání výživových prvků, odstraňuje psychickou únavu, navozuje pocit blaha a regenerace.

Barevné záření pronikne kutikulou do vnitřní pokožky, což zapříčiní fotochemickou reakci ve tkáních. Tím se zvýší poměr kolagenu proteinů a stimuluje se regenerace buněk. Stahuje póry a zpevňuje povislou kůži.

Účinnost 30 minutového záření, po kterém se člověk cítí jako znovuzrozený je srovnatelná s uběhnutím 15 km závodním tempem. Organismus spálí při této terapii až 2000 kalorií

Kontraindikace Energy Infra Ray Capsula 360:

 

  • hnisavé kožní onemocnění

  • infekční onemocnění kůže

  • horečnaté onemocnění

  • bércové vředy

  • těhotenství

  • zhoubné nádory kůže
kontra lod              

 

lod barvyJak to funguje?

Přístroj byl vyvíjen 2 roky špičkovou společností T&L Beauty Technology a byl úspěšně klinicky testován. Využívá nejnovějších vědeckých a medicínských objevů, mezi které patří elektromagnetické radiační vlny, terapie barevným světlem, tepelná terapie a aromaterapie. Kombinuje prvky Čínské a západní medicíny. Pracuje s širokým pásmem extrémního infračerveného záření, které prohřeje tělo do hloubky až 10 cm pod kůži, kde dochází ke štěpení tukových polštářků. Teplota uvnitř přístroje podporuje pocení a odstraňuje endemický tuk.

Dokonalost tohoto přístroje spočívá v tom, že jako jediný na světě spojuje péči o fyzickou stránku těla se stránkou duševní. Správně naladěný organismus po psychické stránce umožňuje dosáhnout o mnoho lepších výsledků při péči o tělesnou schránku. Jedná se zkrátka o celkovou terapii, jejíž účinnost je opravdu fascinující.

laser bez pozadi

Lipolaser Cool Extreme Pro Edition 2013

MAGIC SLIM

Provozní doba:

Jsme tu pro Vás denně podle rezervací.

REZERVACE

Objednejte si Vaše procedury pohodlně a jednoduše.

GALERIE

Podívejte se, jak to u nás vypadá.

CENÍK

Kompletní ceník, vyberte si.

KONTAKT

Rádi Vám odpovíme na všechny Vaše dotazy.

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.